facebook
  1. McDonald's
  2. Servis ve Mutfak Personeli - Eskişehir Bölgesi
ilan-resim

Servis ve Mutfak Personeli - Eskişehir Bölgesi

McDonald's

Mcdonald's firmasının aktif ilanlarına veya diğer Servis Ve Mutfak Personeli - Eskişehir Bölgesi ilanlarına göz atabilirsiniz.

Mcdonald's Servis Ve Mutfak Personeli - Eskişehir Bölgesi ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Servis Ve Mutfak Personeli - Eskişehir Bölgesi ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3113061


Kadın veya Erkek 18 - 55 arası No: 3113061 Kişi Sayısı: 6 Tam Zamanlı

Servis Ve Mutfak Personeli - Eskişehir Bölgesi Eskişehir Servis Ve Mutfak Personeli - Eskişehir Bölgesi Gıda Garson Restoran Kasiyer Yiyecek / İçecek Personel Gıda Restoran Ekip Üyesi Restorancılık Restoran Eleman


Garson Ne İş Yapar?

Lokanta, pastane, otel, cafe gibi mekanlarda müşterilere hizmet edip, ihtiyaçlarını gideren çalışanlardır. Garsonların en temel görevi, müşteriyi memnun ederek mekandan ayrılmasını sağlamaktır. Bu yüzden garsonların insan ilişkileri kuvvetli, diksiyonu düzgün, güleryüzlü, atik, iyi görünüme sahip, çalıştığı sektör ile ilgili bilgi sahibi olması beklenir.

Aradığınız "Servis Ve Mutfak Personeli - Eskişehir Bölgesi" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?