facebook
  1. Akıllı Lojistik
  2. Sevkiyat Görevlisi/Gıda Sektörü

Akıllı Lojistik firmasının aktif ilanlarına veya diğer Sevkiyat Görevlisi / Gıda Sektörü ilanlarına göz atabilirsiniz.

Akıllı Lojistik Sevkiyat Görevlisi / Gıda Sektörü ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Sevkiyat Görevlisi / Gıda Sektörü ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2986335


Kadın veya Erkek 25 - 45 arası No: 2986335 Kişi Sayısı: 5 Tam Zamanlı

Sevkiyat Görevlisi / Gıda Sektörü İstanbul Avrupa Sevkiyat Görevlisi / Gıda Sektörü İstanbul Anadolu Sevkiyat Görevlisi / Gıda Sektörü İstanbul Sevkiyat Görevlisi / Gıda Sektörü Dağıtım Şoför Kargo Şoför Lojistik Şoför


Şoför Ne İş Yapar?

Şoför, bir kuruluşun veya bir kişinin çalışma prensipleri doğrultusunda, uygun araç ve ekipman kullanarak, mesleğe uygun bir şekilde kendisine verilen görev ve işlemleri yerine getirir. Diğer bir tanımla Şoför; karayolunda bir aracı sevk ve idare eden kişiye denir.

Gereken şartları yerine getiren, görevleri layıkıyla yapan, hevesli, dikkatli bir kişi için Şoförlük Mesleği farklı ve renkli bir dünyadır.

Aranan Şoför ilanlarına bakacak olursak, bunlar Makam Şoförü, Kargo ve Sevkiyat Şoförü, Öğrenci Servis Şoförü, Ağır Vasıta Şoförü, Tır Şoförü, Vale, Ambulans Şoförü, Tanker Sürücüsü, Kurye gibi farklı alanlarda iş imkanları bulmak mümkün.

Şoför arayan firmaların istedikleri belgelerde ise genelde SRC belgesi ve Psikoteknik rapor şartları aranabiliyor. Pozisyonlara göre farklı özellikler de aranabilmektedir.

Akıllı Lojistik

Aradığınız "Sevkiyat Görevlisi / Gıda Sektörü" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?