facebook
  1. Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals
  2. Sevkiyat - Satın Alma Uzmanı

Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals firmasının aktif ilanlarına veya diğer Sevkiyat - Satın Alma Uzmanı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals Sevkiyat - Satın Alma Uzmanı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Sevkiyat - Satın Alma Uzmanı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2781425


Erkek 25 - 45 arası No: 2781425 Kişi Sayısı: 3 Tam Zamanlı

Sevkiyat - Satın Alma Uzmanı İstanbul Anadolu Sevkiyat - Satın Alma Uzmanı İstanbul Sevkiyat - Satın Alma Uzmanı Yapı Malzemeleri Satın Alma Satın Alma Personeli Yalıtım Depo Depo Elemanı Yalıtım Satın Alma Satın Alma Personeli Yalıtım Sevkiyat / Stok Depo Elemanı


Şoför Ne İş Yapar?

Şoför, bir kuruluşun veya bir kişinin çalışma prensipleri doğrultusunda, uygun araç ve ekipman kullanarak, mesleğe uygun bir şekilde kendisine verilen görev ve işlemleri yerine getirir. Diğer bir tanımla Şoför; karayolunda bir aracı sevk ve idare eden kişiye denir.

Gereken şartları yerine getiren, görevleri layıkıyla yapan, hevesli, dikkatli bir kişi için Şoförlük Mesleği farklı ve renkli bir dünyadır.

Aranan Şoför ilanlarına bakacak olursak, bunlar Makam Şoförü, Kargo ve Sevkiyat Şoförü, Öğrenci Servis Şoförü, Ağır Vasıta Şoförü, Tır Şoförü, Vale, Ambulans Şoförü, Tanker Sürücüsü, Kurye gibi farklı alanlarda iş imkanları bulmak mümkün.

Şoför arayan firmaların istedikleri belgelerde ise genelde SRC belgesi ve Psikoteknik rapor şartları aranabiliyor. Pozisyonlara göre farklı özellikler de aranabilmektedir.

Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals

Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Sevkiyat - Satın Alma Uzmanı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?