1. Firma Adı Gizli
  2. Sevkiyat Şoförü (Plasiyer)

Sevkiyat Şoförü (Plasiyer)

Firma Adı Gizli

Firma Adı Gizli firmasının aktif ilanlarına veya diğer Sevkiyat Şoförü (Plasiyer) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Firma Adı Gizli Sevkiyat Şoförü (Plasiyer) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Sevkiyat Şoförü (Plasiyer) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2788010


Erkek 20 - 35 arası No: 2788010 Tam Zamanlı

Sevkiyat Şoförü (Plasiyer) İstanbul Avrupa Sevkiyat Şoförü (Plasiyer) İstanbul Sevkiyat Şoförü (Plasiyer) Gıda Sevkiyat / Stok Şoför


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Şoför Ne İş Yapar?

Şoför, bir kuruluşun veya bir kişinin çalışma prensipleri doğrultusunda, uygun araç ve ekipman kullanarak, mesleğe uygun bir şekilde kendisine verilen görev ve işlemleri yerine getirir. Diğer bir tanımla Şoför; karayolunda bir aracı sevk ve idare eden kişiye denir.

Gereken şartları yerine getiren, görevleri layıkıyla yapan, hevesli, dikkatli bir kişi için Şoförlük Mesleği farklı ve renkli bir dünyadır.

Aranan Şoför ilanlarına bakacak olursak, bunlar Makam Şoförü, Kargo ve Sevkiyat Şoförü, Öğrenci Servis Şoförü, Ağır Vasıta Şoförü, Tır Şoförü, Vale, Ambulans Şoförü, Tanker Sürücüsü, Kurye gibi farklı alanlarda iş imkanları bulmak mümkün.

Şoför arayan firmaların istedikleri belgelerde ise genelde SRC belgesi ve Psikoteknik rapor şartları aranabiliyor. Pozisyonlara göre farklı özellikler de aranabilmektedir.

Firma Adı Gizli

Aradığınız "Sevkiyat Şoförü (Plasiyer) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?