facebook
  1. ISS HAZIR YEMEK ÜRETİM VE HİZMET
  2. Şoför / Engelli - Bay - Pendik -Sabiha Gökçen Havalimanı

Şoför / Engelli - Bay - Pendik -Sabiha Gökçen Havalimanı

Engelli İş İlanı

ISS HAZIR YEMEK ÜRETİM VE HİZMET

Iss Hazır Yemek Üretim Ve Hizmet firmasının aktif ilanlarına veya diğer Şoför / Engelli - Bay - Pendik -Sabiha Gökçen Havalimanı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Iss Hazır Yemek Üretim Ve Hizmet Şoför / Engelli - Bay - Pendik -Sabiha Gökçen Havalimanı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Şoför / Engelli - Bay - Pendik -Sabiha Gökçen Havalimanı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2925906


Engelli

Erkek No: 2925906 Tam Zamanlı

Şoför / Engelli - Bay - Pendik -Sabiha Gökçen Havalimanı İstanbul Anadolu Şoför / Engelli - Bay - Pendik -Sabiha Gökçen Havalimanı İstanbul Şoför / Engelli - Bay - Pendik -Sabiha Gökçen Havalimanı Servis Şoför Servis Engelli


Şoför Ne İş Yapar?

Şoför, bir kuruluşun veya bir kişinin çalışma prensipleri doğrultusunda, uygun araç ve ekipman kullanarak, mesleğe uygun bir şekilde kendisine verilen görev ve işlemleri yerine getirir. Diğer bir tanımla Şoför; karayolunda bir aracı sevk ve idare eden kişiye denir.

Gereken şartları yerine getiren, görevleri layıkıyla yapan, hevesli, dikkatli bir kişi için Şoförlük Mesleği farklı ve renkli bir dünyadır.

Aranan Şoför ilanlarına bakacak olursak, bunlar Makam Şoförü, Kargo ve Sevkiyat Şoförü, Öğrenci Servis Şoförü, Ağır Vasıta Şoförü, Tır Şoförü, Vale, Ambulans Şoförü, Tanker Sürücüsü, Kurye gibi farklı alanlarda iş imkanları bulmak mümkün.

Şoför arayan firmaların istedikleri belgelerde ise genelde SRC belgesi ve Psikoteknik rapor şartları aranabiliyor. Pozisyonlara göre farklı özellikler de aranabilmektedir.

ISS HAZIR YEMEK ÜRETİM VE HİZMET

ISS HAZIR YEMEK ÜRETİM VE HİZMET

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Şoför / Engelli - Bay - Pendik -Sabiha Gökçen Havalimanı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?