facebook
  1. Güneş İstanbul Turizm
  2. Şoför (Kendi Aracı Olan)

Güneş İstanbul Turizm firmasının aktif ilanlarına veya diğer Şoför (Kendi Aracı Olan) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Güneş İstanbul Turizm Şoför (Kendi Aracı Olan) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Şoför (Kendi Aracı Olan) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2913327


Erkek 23 - 60 arası No: 2913327 Kişi Sayısı: 15 Tam Zamanlı

Şoför (Kendi Aracı Olan) İstanbul Anadolu Şoför (Kendi Aracı Olan) İstanbul Avrupa Şoför (Kendi Aracı Olan) İstanbul Şoför (Kendi Aracı Olan) Turizm Lojistik Şoför


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Şoför Ne İş Yapar?

Şoför, bir kuruluşun veya bir kişinin çalışma prensipleri doğrultusunda, uygun araç ve ekipman kullanarak, mesleğe uygun bir şekilde kendisine verilen görev ve işlemleri yerine getirir. Diğer bir tanımla Şoför; karayolunda bir aracı sevk ve idare eden kişiye denir.

Gereken şartları yerine getiren, görevleri layıkıyla yapan, hevesli, dikkatli bir kişi için Şoförlük Mesleği farklı ve renkli bir dünyadır.

Aranan Şoför ilanlarına bakacak olursak, bunlar Makam Şoförü, Kargo ve Sevkiyat Şoförü, Öğrenci Servis Şoförü, Ağır Vasıta Şoförü, Tır Şoförü, Vale, Ambulans Şoförü, Tanker Sürücüsü, Kurye gibi farklı alanlarda iş imkanları bulmak mümkün.

Şoför arayan firmaların istedikleri belgelerde ise genelde SRC belgesi ve Psikoteknik rapor şartları aranabiliyor. Pozisyonlara göre farklı özellikler de aranabilmektedir.

Güneş İstanbul Turizm

Aradığınız "Şoför (Kendi Aracı Olan) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?