facebook
  1. Tepeler Rulman Teknik Hırdavat
  2. Şoför / Malzeme Dağıtım Elemanı

Şoför / Malzeme Dağıtım Elemanı

Tepeler Rulman Teknik Hırdavat

Tepeler Rulman Teknik Hırdavat firmasının aktif ilanlarına veya diğer Şoför / Malzeme Dağıtım Elemanı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tepeler Rulman Teknik Hırdavat Şoför / Malzeme Dağıtım Elemanı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Şoför / Malzeme Dağıtım Elemanı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3246937


Erkek No: 3246937 Tam Zamanlı

Şoför / Malzeme Dağıtım Elemanı İstanbul Avrupa Şoför / Malzeme Dağıtım Elemanı İstanbul Şoför / Malzeme Dağıtım Elemanı Hırdavat Yedek Parça Tezgahtar


Özel Şoför Ne İş Yapar?

Özel şoför kendisine veya başkasına ait ulaşım aracını, başkası adına belirli bir amaç için kullanan kişidir. Aracın her türlü bakım işlerinden sorumludur. Kullanılacak ulaşım aracına göre durum değişse de genel olarak B sınıfı ehliyeti olan herkes özel şoför olabilir.

Özel şoför trafik kurallarına uyarak, güvenli bir biçimde araç kullanmanın yanı sıra, dış görünüm ve insan ilişkileri konularında da yeterli donanıma sahip olmalıdır.

Tepeler Rulman Teknik Hırdavat

Aradığınız "Şoför / Malzeme Dağıtım Elemanı" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?