facebook
  1. Bsy Sanayi Ve Temizlik Makinaları
  2. Şoför - Sevkiyat Elemanı

Bsy Sanayi Ve Temizlik Makinaları firmasının aktif ilanlarına veya diğer Şoför - Sevkiyat Elemanı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Bsy Sanayi Ve Temizlik Makinaları Şoför - Sevkiyat Elemanı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Şoför - Sevkiyat Elemanı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2915805


Erkek 23 - 40 arası No: 2915805 Tam Zamanlı

Şoför - Sevkiyat Elemanı İstanbul Anadolu Şoför - Sevkiyat Elemanı İstanbul Şoför - Sevkiyat Elemanı Toptancılık Tedarik Şoför


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Şoför Ne İş Yapar?

Şoför, bir kuruluşun veya bir kişinin çalışma prensipleri doğrultusunda, uygun araç ve ekipman kullanarak, mesleğe uygun bir şekilde kendisine verilen görev ve işlemleri yerine getirir. Diğer bir tanımla Şoför; karayolunda bir aracı sevk ve idare eden kişiye denir.

Gereken şartları yerine getiren, görevleri layıkıyla yapan, hevesli, dikkatli bir kişi için Şoförlük Mesleği farklı ve renkli bir dünyadır.

Aranan Şoför ilanlarına bakacak olursak, bunlar Makam Şoförü, Kargo ve Sevkiyat Şoförü, Öğrenci Servis Şoförü, Ağır Vasıta Şoförü, Tır Şoförü, Vale, Ambulans Şoförü, Tanker Sürücüsü, Kurye gibi farklı alanlarda iş imkanları bulmak mümkün.

Şoför arayan firmaların istedikleri belgelerde ise genelde SRC belgesi ve Psikoteknik rapor şartları aranabiliyor. Pozisyonlara göre farklı özellikler de aranabilmektedir.

Bsy Sanayi Ve Temizlik Makinaları

Bsy Sanayi Ve Temizlik Makinaları

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Şoför - Sevkiyat Elemanı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?