facebook
  1. Adecco Group
  2. Şoför / Vale (Kartal)

Şoför / Vale (Kartal)

Adecco Group

İstanbul Anadolu - Kartal 19-06-2022
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Adecco Group dünyanın önde gelen İK çözümleri şirketidir. Geleceğin herkes için işe yarar çalışma olanakları ile geleceğine inanıyoruz ve her gün 3,5 milyondan fazla adaya ulaşarak kariyer olanakları sağlıyoruz.

60 ülkeden yetenekleri geliştiriyor ve buna uygun isle bir araya getiriyoruz. Bir Fortune Global 500 şirketi olarak, örneklerle liderlik ediyor, ekonomileri besliyor ve daha iyi toplumlar inşa eden ortak bir değer yaratıyoruz.

Kapsayıcılık, girişimcilik ve ekip çalışması kültürümüz 34.000 çalışanımızı güçlendiriyor. Great Place to Work® - Dünyanın En İyi İşverenleri sıralamasında en iyi işverenlerden biri olarak listelenmekten gurur duyuyoruz.

Adecco Group AG'nin merkezi İsviçre Zürih'te bulunur ve SIX İsviçre Borsasında (ADEN) listelenir ve dokuz global lider marka tarafından desteklenir: Adecco, Adia, Badenoch + Clark, General Assembly, Lee Hecht Harrison, Modis, Pontoon, Spring Professional, and Hired.

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz "Otomotiv" sektöründe lider firmalardan olan müşterimiz için "Şoför / Vale" aramaktayız.


ARANAN NİTELİKLER

-En az Lise mezunu,
-B sınıfı ehliyetli,
-Şoför/Vale olarak en az 2 yıl deneyimli,
-Diksiyonu düzgün,
-Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
-Sabırlı, iletişimi iyi düzeyde, insan ilişkileri kuvvetli, çalışkan, prezantabl.


İŞ TANIMI

-Tesise gelen müşterilerin karşılanarak müşteri aracının uygun yere park edilmesi ve otopark düzeninin sağlanması,
-Atölyede işlemi bitmiş aracın yıkama istasyonlarına alınması, yıkanması bitmiş araçların müşteriye teslim edilmek üzere araç kabul alanına çıkarılması,
-Şirket üst düzey yönetici ve misafirlerinin makam şoförlüğünün yapılması,
-Hafta sonları personel servisi hizmeti verilmesi,
-Vale olarak görevlendirildiğinde atölyelerin yetkilileri veya servis danışmanları tarafından verilen müşteri ve şirket araçlarına yönelik tesis içindeki vale yer değiştirme işlemlerinin yapılması,
-Şirket içerisinde yoğunluğa göre otopark düzenine yardımcı olunması.


Adecco, İşkur'un denetiminde 10.12.2020 tarihli 442 No' lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3208743


Erkek 20 - 35 arası No: 3208743 Tam Zamanlı

Şoför / Vale (Kartal) İstanbul Anadolu Şoför / Vale (Kartal) İstanbul Şoför / Vale (Kartal) Otomotiv Şoför


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Adecco Group; Türkiye İş Kurumu’nun 10.12.2019 tarih ve 442 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
Özel Şoför Ne İş Yapar?

Özel şoför kendisine veya başkasına ait ulaşım aracını, başkası adına belirli bir amaç için kullanan kişidir. Aracın her türlü bakım işlerinden sorumludur. Kullanılacak ulaşım aracına göre durum değişse de genel olarak B sınıfı ehliyeti olan herkes özel şoför olabilir.

Özel şoför trafik kurallarına uyarak, güvenli bir biçimde araç kullanmanın yanı sıra, dış görünüm ve insan ilişkileri konularında da yeterli donanıma sahip olmalıdır.

Adecco Group

Aradığınız "Şoför / Vale (Kartal) " İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?