facebook
  1. Moonwell Teknoloji
  2. Teknik Servis Destek Elemanı

Moonwell Teknoloji firmasının aktif ilanlarına veya diğer Teknik Servis Destek Elemanı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Moonwell Teknoloji Teknik Servis Destek Elemanı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Teknik Servis Destek Elemanı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2930346


Erkek 20 - 35 arası No: 2930346 Tam Zamanlı

Teknik Servis Destek Elemanı İstanbul Avrupa Teknik Servis Destek Elemanı İstanbul Anadolu Teknik Servis Destek Elemanı İstanbul Teknik Servis Destek Elemanı Bilgisayar / BT / Internet Teknik Destek


İnşaat Teknikeri Ne İş Yapar?

İnşaat teknikerleri, inşaatlarda projeye bağlı, mühendis ve mimar kontrolü altında çalışan kişilerdir. Bir çok üniversitenin 2 yıllık İnşaat Teknikerliği bölümü mevcuttur. Bu mesleği yapmak için bu bölümlerden mezun olmak gerekir. Çoğunlukla şantiyelerde çalışırlar.

İnşaat teknikerlerinin; inşaata gerekli malzemelerin temin edilmesi, işçilerin yapmış olduğu çalışmaların kontrollünün sağlanması, iş planının oluşturulması ve düzenli işleyişi, gerekirse mühendis, taşeron firma ve işçiler arasında ki iletişimi koordine etmesi gibi görevleri vardır. Kuvvetli, çevik, dikkatli, raporlama yapabilen, motivasyonu ve ikna kabiliyeti yüksek olması bir inşaat teknikerinde aranılan en önemli özelliklerdir.

Moonwell Teknoloji

Aradığınız "Teknik Servis Destek Elemanı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?