1. Prowell İletişim Ve Güvenlik Sistemleri
  2. Teknik Servis Personeli

Prowell İletişim Ve Güvenlik Sistemleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Teknik Servis Personeli ilanlarına göz atabilirsiniz.

Prowell İletişim Ve Güvenlik Sistemleri Teknik Servis Personeli ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Teknik Servis Personeli ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2831791


Erkek 19 - 30 arası No: 2831791 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Teknik Servis Personeli Antalya Teknik Servis Personeli Bilgisayar / BT / Internet Teknik Servis Tekniker Elektrik ve Elektronik Teknik Servis Teknisyen Telekomünikasyon ve Network Teknik Servis Teknisyen Bilişim Teknik Destek Tekniker İletişim ve Haberleşme Teknik Servis Tekniker


İnşaat Teknikeri Ne İş Yapar?

İnşaat teknikerleri, inşaatlarda projeye bağlı, mühendis ve mimar kontrolü altında çalışan kişilerdir. Bir çok üniversitenin 2 yıllık İnşaat Teknikerliği bölümü mevcuttur. Bu mesleği yapmak için bu bölümlerden mezun olmak gerekir. Çoğunlukla şantiyelerde çalışırlar.

İnşaat teknikerlerinin; inşaata gerekli malzemelerin temin edilmesi, işçilerin yapmış olduğu çalışmaların kontrollünün sağlanması, iş planının oluşturulması ve düzenli işleyişi, gerekirse mühendis, taşeron firma ve işçiler arasında ki iletişimi koordine etmesi gibi görevleri vardır. Kuvvetli, çevik, dikkatli, raporlama yapabilen, motivasyonu ve ikna kabiliyeti yüksek olması bir inşaat teknikerinde aranılan en önemli özelliklerdir.

Prowell İletişim Ve Güvenlik Sistemleri

Prowell İletişim Ve Güvenlik Sistemleri

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Teknik Servis Personeli" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?