facebook
  1. Mayer Kimya
  2. Teknik Servis Personeli (Su Arıtma Sistemleri)

Teknik Servis Personeli (Su Arıtma Sistemleri)

Mayer Kimya

Mayer Kimya firmasının aktif ilanlarına veya diğer Teknik Servis Personeli (Su Arıtma Sistemleri) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Mayer Kimya Teknik Servis Personeli (Su Arıtma Sistemleri) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Teknik Servis Personeli (Su Arıtma Sistemleri) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2929515


Erkek 17 - 45 arası No: 2929515 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Teknik Servis Personeli (Su Arıtma Sistemleri) İstanbul Anadolu Teknik Servis Personeli (Su Arıtma Sistemleri) İstanbul Teknik Servis Personeli (Su Arıtma Sistemleri) Mekanik Tesisat Servis Teknisyen


Benzer Teknik Servis Personeli (Su Arıtma Sistemleri) İş İlanları

İnşaat Teknikeri Ne İş Yapar?

İnşaat teknikerleri, inşaatlarda projeye bağlı, mühendis ve mimar kontrolü altında çalışan kişilerdir. Bir çok üniversitenin 2 yıllık İnşaat Teknikerliği bölümü mevcuttur. Bu mesleği yapmak için bu bölümlerden mezun olmak gerekir. Çoğunlukla şantiyelerde çalışırlar.

İnşaat teknikerlerinin; inşaata gerekli malzemelerin temin edilmesi, işçilerin yapmış olduğu çalışmaların kontrollünün sağlanması, iş planının oluşturulması ve düzenli işleyişi, gerekirse mühendis, taşeron firma ve işçiler arasında ki iletişimi koordine etmesi gibi görevleri vardır. Kuvvetli, çevik, dikkatli, raporlama yapabilen, motivasyonu ve ikna kabiliyeti yüksek olması bir inşaat teknikerinde aranılan en önemli özelliklerdir.

Aradığınız "Teknik Servis Personeli (Su Arıtma Sistemleri) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?