1. Uzman Forklift İstif Makinaları
  2. Teknik Servis Planlama Sorumlusu

Uzman Forklift İstif Makinaları firmasının aktif ilanlarına veya diğer Teknik Servis Planlama Sorumlusu ilanlarına göz atabilirsiniz.

Uzman Forklift İstif Makinaları Teknik Servis Planlama Sorumlusu ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Teknik Servis Planlama Sorumlusu ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2715659


Kadın veya Erkek 20 - 40 arası No: 2715659 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

2,500 TL

Teknik Servis Planlama Sorumlusu İstanbul Anadolu Teknik Servis Planlama Sorumlusu Kocaeli Teknik Servis Planlama Sorumlusu İstanbul Teknik Servis Planlama Sorumlusu Endüstri Bakım Onarım Sorumlu


İnşaat Teknikeri Ne İş Yapar?

İnşaat teknikerleri, inşaatlarda projeye bağlı, mühendis ve mimar kontrolü altında çalışan kişilerdir. Bir çok üniversitenin 2 yıllık İnşaat Teknikerliği bölümü mevcuttur. Bu mesleği yapmak için bu bölümlerden mezun olmak gerekir. Çoğunlukla şantiyelerde çalışırlar.

İnşaat teknikerlerinin; inşaata gerekli malzemelerin temin edilmesi, işçilerin yapmış olduğu çalışmaların kontrollünün sağlanması, iş planının oluşturulması ve düzenli işleyişi, gerekirse mühendis, taşeron firma ve işçiler arasında ki iletişimi koordine etmesi gibi görevleri vardır. Kuvvetli, çevik, dikkatli, raporlama yapabilen, motivasyonu ve ikna kabiliyeti yüksek olması bir inşaat teknikerinde aranılan en önemli özelliklerdir.

Uzman Forklift İstif Makinaları

Uzman Forklift İstif Makinaları

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Teknik Servis Planlama Sorumlusu" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?