1. Kaytan Özel Güvenlik
  2. Temizlik elemanı Hastane Bay- Kayışdağı

Temizlik elemanı Hastane Bay- Kayışdağı

Kaytan Özel Güvenlik

Kaytan Özel Güvenlik firmasının aktif ilanlarına veya diğer Temizlik Elemanı Hastane Bay- Kayışdağı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Kaytan Özel Güvenlik Temizlik Elemanı Hastane Bay- Kayışdağı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Temizlik Elemanı Hastane Bay- Kayışdağı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2703143


Erkek 25 - 35 arası No: 2703143 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Temizlik Elemanı Hastane Bay- Kayışdağı İstanbul Anadolu Temizlik Elemanı Hastane Bay- Kayışdağı İstanbul Temizlik Elemanı Hastane Bay- Kayışdağı Sağlık / Hastane Temizlik Eleman


Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

Kaytan Özel Güvenlik

Aradığınız "Temizlik Elemanı Hastane Bay- Kayışdağı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?