facebook
  1. YKS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş.
  2. Temizlik Görevlisi- Başakşehir (Bahçeşehir) /İstanbul
ilan-resim

Temizlik Görevlisi- Başakşehir (Bahçeşehir) /İstanbul

YKS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş.

Yks Tesis Yönetim Hizmetleri A. Ş. firmasının aktif ilanlarına veya diğer Temizlik Görevlisi- Başakşehir (Bahçeşehir) / İstanbul ilanlarına göz atabilirsiniz.

Yks Tesis Yönetim Hizmetleri A. Ş. Temizlik Görevlisi- Başakşehir (Bahçeşehir) / İstanbul ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Temizlik Görevlisi- Başakşehir (Bahçeşehir) / İstanbul ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3130983


Kadın veya Erkek 20 - 45 arası No: 3130983 Tam Zamanlı

Temizlik Görevlisi- Başakşehir (Bahçeşehir) / İstanbul İstanbul Avrupa Temizlik Görevlisi- Başakşehir (Bahçeşehir) / İstanbul İstanbul Temizlik Görevlisi- Başakşehir (Bahçeşehir) / İstanbul Hizmet Temizlik Personel


ilan-resim
Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

YKS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş.

YKS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş.

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Temizlik Görevlisi- Başakşehir (Bahçeşehir) / İstanbul" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?