facebook
  1. ANA ÖZEL GÜVENLİK
  2. TEMİZLİK GÖREVLİSİ - ZEYTİNBURNU/İSTANBUL

TEMİZLİK GÖREVLİSİ - ZEYTİNBURNU/İSTANBUL

ANA ÖZEL GÜVENLİK

Ana Özel Güvenlik firmasının aktif ilanlarına veya diğer Temizlik Görevlisi - Zeytinburnu / İstanbul ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ana Özel Güvenlik Temizlik Görevlisi - Zeytinburnu / İstanbul ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Temizlik Görevlisi - Zeytinburnu / İstanbul ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3108189


Erkek 25 - 35 arası No: 3108189 Tam Zamanlı

3,100 TL

Temizlik Görevlisi - Zeytinburnu / İstanbul İstanbul Avrupa Temizlik Görevlisi - Zeytinburnu / İstanbul İstanbul Temizlik Görevlisi - Zeytinburnu / İstanbul Temizlik İşçi


Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

ANA ÖZEL GÜVENLİK

Aradığınız "Temizlik Görevlisi - Zeytinburnu / İstanbul" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?