facebook
  1. ÇETİN GROUP
  2. Temizlik Hizmetleri Şefi

Temizlik Hizmetleri Şefi

ÇETİN GROUP

Edirne - Merkez 25-06-2022
HAKKIMIZDA

Çetin Group; faaliyetlerine 1998 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ÇETİN tarafından kurulan Çetin Özel Güvenlik firması ile başlamıştır.

2000 yılında Temizlik, Lojistik ve Personel Taşımacılığı faaliyetlerine başlamış; 2002 yılında Çetin Özel Güvenlik Hizmetleri şirketini kurarak fiziki ve elektronik güvenlik faaliyetlerini tek bir çatı altında toplamıştır. 2004 yılında kozmetik üretimi yapmak üzere Atak Farma Kozmetik Şirketi kurularak üretim tesislerinin temelleri atılmıştır. 2005 yılında kurulmuş olan Çemobsan Mobilya şirketimiz 2007 yılında mobilya imalatına başlamıştır. 2010 yılında CEO İnsan Kaynakları şirketi kurulmuş ve 4904 sayılı yasa kapsamında IK Danışmanlığı hizmetine başlamıştır. 2012 yılında Çetin Group Global pazarda yurt dışında güvenlik hizmeti sağlayan ilk Türk firması olmuştur.

Çetin Group hizmet sektöründeki faaliyetlerini ülke çapında yerleşik olarak sürdürmektedir. Çetin Group Türkiye güvenlik sektörünün öncü kuruluşlarından olup uluslararası iş normlarına uygun ve bu kapsamda faaliyetlerini sürdüren çeyrek asıra yaklaşan tecrübesi ile sektöründe lider konumdadır ve bünyesinde 10.000'in üzerinde kişi çalışmaktadır.Grubumuz Türkiye`de bulunan pek çok yerli ve yabancı sermayeli şirketlere yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir. Mevcut müşterilerimizin 200'e yakın kısmı Türkiye`nin en büyük ilk 1000 şirketi arasındadır.

İŞ TANIMI;

Edirne - Merkez'de bulunan AVM PROJEMİZ için KADIN / ERKEK TEMİZLİK ŞEFİ aramaktayız.

ARANAN NİTELİKLER;
• Lise, Ön Lisans veya tercihen Lisans mezunu,
• Temizlik ekibi yönetmiş ve hizmet sektöründe deneyim sahibi,
• Hızlı ve etkili karar verebilme kabiliyetine sahip,
• Müşteri ilişkileri güçlü ve takım çalışmasına yatkın,
• İletişim ve insan ilişkilerinde başarılı,
• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
• MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3227168


Kadın veya Erkek 25 - 40 arası No: 3227168 Tam Zamanlı

Temizlik Hizmetleri Şefi Edirne Temizlik Hizmetleri Şefi Hizmet Temizlik Şef / Amir


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

ÇETİN GROUP

Aradığınız "Temizlik Hizmetleri Şefi" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?