facebook
  1. FMS SERVİS GRUP
  2. TEMİZLİK PERSONELİ BAY / BAYAN DECATHLON BALÇOVA
ilan-resim

TEMİZLİK PERSONELİ BAY / BAYAN DECATHLON BALÇOVA

FMS SERVİS GRUP

Fms Servis Grup firmasının aktif ilanlarına veya diğer Temizlik Personeli Bay / Bayan Decathlon Balçova ilanlarına göz atabilirsiniz.

Fms Servis Grup Temizlik Personeli Bay / Bayan Decathlon Balçova ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Temizlik Personeli Bay / Bayan Decathlon Balçova ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3026112


Kadın veya Erkek No: 3026112 Tam Zamanlı

Temizlik Personeli Bay / Bayan Decathlon Balçova İzmir Temizlik Personeli Bay / Bayan Decathlon Balçova Mağazacılık / Perakendecilik Temizlik Personel


Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

Aradığınız "Temizlik Personeli Bay / Bayan Decathlon Balçova" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?