facebook
  1. Piramit Group Özel Güvenlik Ve Koruma Hizmetleri
  2. Temizlik Personeli (Parttime) - Ataşehir

Piramit Group Özel Güvenlik Ve Koruma Hizmetleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Temizlik Personeli (Parttime) - Ataşehir ilanlarına göz atabilirsiniz.

Piramit Group Özel Güvenlik Ve Koruma Hizmetleri Temizlik Personeli (Parttime) - Ataşehir ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Temizlik Personeli (Parttime) - Ataşehir ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3137055


Kadın veya Erkek 25 - 45 arası No: 3137055 Part Time (Yarı Zamanlı)

Temizlik Personeli (Parttime) - Ataşehir İstanbul Anadolu Temizlik Personeli (Parttime) - Ataşehir İstanbul Temizlik Personeli (Parttime) - Ataşehir Temizlik


Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

Piramit Group Özel Güvenlik Ve Koruma Hizmetleri

Piramit Group Özel Güvenlik Ve Koruma Hizmetleri

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Temizlik Personeli (Parttime) - Ataşehir" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?