facebook
  1. SOFRA GRUP
  2. Temizlik Şefi Sarıyer Üniversite Projesi

Temizlik Şefi Sarıyer Üniversite Projesi

SOFRA GRUP

Sofra Grup firmasının aktif ilanlarına veya diğer Temizlik Şefi Sarıyer Üniversite Projesi ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sofra Grup Temizlik Şefi Sarıyer Üniversite Projesi ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Temizlik Şefi Sarıyer Üniversite Projesi ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3015765


Kadın veya Erkek No: 3015765 Tam Zamanlı

Temizlik Şefi Sarıyer Üniversite Projesi İstanbul Avrupa Temizlik Şefi Sarıyer Üniversite Projesi İstanbul Temizlik Şefi Sarıyer Üniversite Projesi Hizmet Temizlik Şef / Amir


Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

Aradığınız "Temizlik Şefi Sarıyer Üniversite Projesi" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?