1. HIŞIM GRUP
  2. Tezgahtar - Halis Bekrizade Efendi Cafe /Karaköy

Tezgahtar - Halis Bekrizade Efendi Cafe /Karaköy

HIŞIM GRUP

Hışım Grup firmasının aktif ilanlarına veya diğer Tezgahtar - Halis Bekrizade Efendi Cafe / Karaköy ilanlarına göz atabilirsiniz.

Hışım Grup Tezgahtar - Halis Bekrizade Efendi Cafe / Karaköy ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Tezgahtar - Halis Bekrizade Efendi Cafe / Karaköy ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2683061


Kadın veya Erkek 25 - 45 arası No: 2683061 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Tezgahtar - Halis Bekrizade Efendi Cafe / Karaköy İstanbul Avrupa Tezgahtar - Halis Bekrizade Efendi Cafe / Karaköy İstanbul Tezgahtar - Halis Bekrizade Efendi Cafe / Karaköy Cafe / Kafe Tezgahtar


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Satış Temsilcisi Ne İş Yapar?

Satış Danışmanı, ürün veya hizmet satışı odaklı kuruluşların temel taşı, markanın müşteriye yansıyan yüzüdür. Bu firmaların başarısında, kârlılığında ve firmanın temsili konusunda önemli rol oynar. Kısaca “müşteri karşısında firmayı, firma karşısında müşteriyi temsil eden kişi” olarak açıklayabiliriz.
Satış Danışmanlığı mesleği de diğer meslekler gibi sürekli gelişmeyi ve başarı yolunda ilerlemeyi gerektirir. İyi bir Satış Danışmanı nasıl olmalı sorusuna verilecek en uygun cevap ikna kabiliyeti ve ürün bilgisi diyebiliriz.
Satış Danışmanı iş ilanlarına baktığımızda; Tezgahtar, Kasiyer, Satış Elemanı, Satış Temsilcisi, Satış Danışmanı, Satış Temsilcisi, Satış Yetkilisi, Satış Görevlisi, Satış Uzmanı, Satış Sorumlusu gibi Perakende Sektöründe farklı kullanımları vardır.
Part Time ya da Tam Zamanlı olarak çoğunlukla Avm’lerde veya mağazalarda iş imkanları bulunabilir.

Aradığınız "Tezgahtar - Halis Bekrizade Efendi Cafe / Karaköy" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?