facebook
  1. Hasan Dolu İnşaat
  2. Tezgahtar

Tezgahtar

Hasan Dolu İnşaat

İzmir - Urla 14-01-2021
Yapı marketimizde çalışmak üzere ,müşteri iletişimi düzgün ,hesap yapabilen ,barkod sistemli satış ta gerektiğinde kasaya geçebilecek ,depo da ürün yükleme ve teslim alma yapabilecek ,çok yönlü görev alabilen ,takım çalışmasına uyumlu ,dinamik ,öğrenmeye meraklı ,uzun süreli düzenli bir iş te çalışmak isteyen ,tercihen İzmir Urla da ikamet eden çalışma arkadaşları arıyoruz.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2945328


Erkek 20 - 31 arası No: 2945328 Tam Zamanlı

Tezgahtar İzmir Tezgahtar Yapı Malzemeleri Perakende Tezgahtar


İletişim Bilgileri

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Satış Temsilcisi Ne İş Yapar?

Satış Danışmanı, ürün veya hizmet satışı odaklı kuruluşların temel taşı, markanın müşteriye yansıyan yüzüdür. Bu firmaların başarısında, kârlılığında ve firmanın temsili konusunda önemli rol oynar. Kısaca “müşteri karşısında firmayı, firma karşısında müşteriyi temsil eden kişi” olarak açıklayabiliriz.
Satış Danışmanlığı mesleği de diğer meslekler gibi sürekli gelişmeyi ve başarı yolunda ilerlemeyi gerektirir. İyi bir Satış Danışmanı nasıl olmalı sorusuna verilecek en uygun cevap ikna kabiliyeti ve ürün bilgisi diyebiliriz.
Satış Danışmanı iş ilanlarına baktığımızda; Tezgahtar, Kasiyer, Satış Elemanı, Satış Temsilcisi, Satış Danışmanı, Satış Temsilcisi, Satış Yetkilisi, Satış Görevlisi, Satış Uzmanı, Satış Sorumlusu gibi Perakende Sektöründe farklı kullanımları vardır.
Part Time ya da Tam Zamanlı olarak çoğunlukla Avm’lerde veya mağazalarda iş imkanları bulunabilir.

Hasan Dolu İnşaat

Aradığınız "Tezgahtar" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?