1. FAFA GIDA TEKSTİL OTOMOTİV DIŞ. TİC. LTD. ŞTİ.
  2. TEZGAHTAR/REYON ELEMANI
Bilindik bir franchise markası altında gıda üzerine faaliyet gösteren firmamızda aktif reyon satışında bulunacak, güler yüzlü temizlik ve hijyene azami özen gösteren, müşteri memnuniyetine dikkat edecek.
AVM içinde tam zamanlı olarak çalışacak 35 yaşını aşmamış en az lise mezunu beylikdüzünde ikamet eden Bayan adaylar alınacaktır.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2856083


Kadın 25 - 35 arası No: 2856083 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Tezgahtar / Reyon Elemanı İstanbul Avrupa Tezgahtar / Reyon Elemanı İstanbul Tezgahtar / Reyon Elemanı Gıda Eleman Gıda Tezgahtar


İletişim Bilgileri

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Satış Temsilcisi Ne İş Yapar?

Satış Danışmanı, ürün veya hizmet satışı odaklı kuruluşların temel taşı, markanın müşteriye yansıyan yüzüdür. Bu firmaların başarısında, kârlılığında ve firmanın temsili konusunda önemli rol oynar. Kısaca “müşteri karşısında firmayı, firma karşısında müşteriyi temsil eden kişi” olarak açıklayabiliriz.
Satış Danışmanlığı mesleği de diğer meslekler gibi sürekli gelişmeyi ve başarı yolunda ilerlemeyi gerektirir. İyi bir Satış Danışmanı nasıl olmalı sorusuna verilecek en uygun cevap ikna kabiliyeti ve ürün bilgisi diyebiliriz.
Satış Danışmanı iş ilanlarına baktığımızda; Tezgahtar, Kasiyer, Satış Elemanı, Satış Temsilcisi, Satış Danışmanı, Satış Temsilcisi, Satış Yetkilisi, Satış Görevlisi, Satış Uzmanı, Satış Sorumlusu gibi Perakende Sektöründe farklı kullanımları vardır.
Part Time ya da Tam Zamanlı olarak çoğunlukla Avm’lerde veya mağazalarda iş imkanları bulunabilir.

FAFA GIDA TEKSTİL OTOMOTİV DIŞ. TİC. LTD. ŞTİ.

FAFA GIDA TEKSTİL OTOMOTİV DIŞ. TİC. LTD. ŞTİ.

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle İlanı favorilerime Ekle
İlanı Paylaş

Aradığınız "Tezgahtar / Reyon Elemanı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?