facebook
  1. Özak Tekstil
  2. Tır Şoförü (Şehirler Arası)

Tır Şoförü (Şehirler Arası)

Özak Tekstil

Özak Tekstil firmasının aktif ilanlarına veya diğer Tır Şoförü (Şehirler Arası) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Özak Tekstil Tır Şoförü (Şehirler Arası) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Tır Şoförü (Şehirler Arası) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3318010


Erkek 25 - 45 arası No: 3318010 Tam Zamanlı

Tır Şoförü (Şehirler Arası) İstanbul Avrupa Tır Şoförü (Şehirler Arası) İstanbul Tır Şoförü (Şehirler Arası) Tekstil Şoför


Benzer Tır Şoförü (Şehirler Arası) İş İlanları

Şoför Ne İş Yapar?

Şoför, bir kuruluşun veya bir kişinin çalışma prensipleri doğrultusunda, uygun araç ve ekipman kullanarak, mesleğe uygun bir şekilde kendisine verilen görev ve işlemleri yerine getirir. Diğer bir tanımla Şoför; karayolunda bir aracı sevk ve idare eden kişiye denir.

Gereken şartları yerine getiren, görevleri layıkıyla yapan, hevesli, dikkatli bir kişi için Şoförlük Mesleği farklı ve renkli bir dünyadır.

Aranan Şoför ilanlarına bakacak olursak, bunlar Makam Şoförü, Kargo ve Sevkiyat Şoförü, Öğrenci Servis Şoförü, Ağır Vasıta Şoförü, Tır Şoförü, Vale, Ambulans Şoförü, Tanker Sürücüsü, Kurye gibi farklı alanlarda iş imkanları bulmak mümkün.

Şoför arayan firmaların istedikleri belgelerde ise genelde SRC belgesi ve Psikoteknik rapor şartları aranabiliyor. Pozisyonlara göre farklı özellikler de aranabilmektedir.

Aradığınız "Tır Şoförü (Şehirler Arası) " İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?