facebook
  1. Özak Tekstil
  2. Tır Şoförü (Şehirler Arası)

Tır Şoförü (Şehirler Arası)

Özak Tekstil

Tekstil, Turizm, Enerji, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve İnşaat alanlarında faaliyet gösteren şirketlerimizi Özak Global çatısı altında toplayan Özak Global Holding'in 'Tekstil' sektöründe 'İstanbul' lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere;

25-45 Yaş arası,
İstanbulda ikamet eden,
Yurtiçi şehirler arası uzun yol tecrübesi bulunan,
D sınıfı ehliyete sahip,
SRC ve psikoteknik belge sahibi,
Esnek çalışma saatlerine uyumlu,
Askerlik görevini tamamlamış,

'Tır Şoförü' arayışımız bulunmaktadır.

Not: Maaş Bilgisi telefon üzerinden verilememektedir. (Yüz yüze görüşmede konuşulacaktır.)

İLETİŞİM: 02124860505 Dahili: 1388/1152

ADRES : İKİTELLİ OSB Mah. 10.Cad. No:7/ 34 PORTALL PLAZA BAŞAKŞEHİR /İSTANBUL Metro ile başak konutları durağına yakınız. (10 dk)

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3373837


Erkek 25 - 45 arası No: 3373837 Tam Zamanlı

Tır Şoförü (Şehirler Arası) İstanbul Avrupa Tır Şoförü (Şehirler Arası) İstanbul Tır Şoförü (Şehirler Arası) Tekstil Şoför


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Şoför Ne İş Yapar?

Şoför, bir kuruluşun veya bir kişinin çalışma prensipleri doğrultusunda, uygun araç ve ekipman kullanarak, mesleğe uygun bir şekilde kendisine verilen görev ve işlemleri yerine getirir. Diğer bir tanımla Şoför; karayolunda bir aracı sevk ve idare eden kişiye denir.

Gereken şartları yerine getiren, görevleri layıkıyla yapan, hevesli, dikkatli bir kişi için Şoförlük Mesleği farklı ve renkli bir dünyadır.

Aranan Şoför ilanlarına bakacak olursak, bunlar Makam Şoförü, Kargo ve Sevkiyat Şoförü, Öğrenci Servis Şoförü, Ağır Vasıta Şoförü, Tır Şoförü, Vale, Ambulans Şoförü, Tanker Sürücüsü, Kurye gibi farklı alanlarda iş imkanları bulmak mümkün.

Şoför arayan firmaların istedikleri belgelerde ise genelde SRC belgesi ve Psikoteknik rapor şartları aranabiliyor. Pozisyonlara göre farklı özellikler de aranabilmektedir.

Özak Tekstil

Aradığınız "Tır Şoförü (Şehirler Arası) " İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?