facebook
  1. Omkataş Oluklu Mukavva Koli Ve Ambalaj
  2. Tır Şöförü (Tecrübeli)

Omkataş Oluklu Mukavva Koli Ve Ambalaj firmasının aktif ilanlarına veya diğer Tır Şöförü (Tecrübeli) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Omkataş Oluklu Mukavva Koli Ve Ambalaj Tır Şöförü (Tecrübeli) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Tır Şöförü (Tecrübeli) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3108687


Erkek 35 - 50 arası No: 3108687 Kişi Sayısı: 4 Tam Zamanlı

6,500 TL

Tır Şöförü (Tecrübeli) İstanbul Anadolu Tır Şöförü (Tecrübeli) Düzce Tır Şöförü (Tecrübeli) İstanbul Tır Şöförü (Tecrübeli) Ulaşım Antrepo Şoför Ulaşım Sevkiyat / Stok Şoför


Şoför Ne İş Yapar?

Şoför, bir kuruluşun veya bir kişinin çalışma prensipleri doğrultusunda, uygun araç ve ekipman kullanarak, mesleğe uygun bir şekilde kendisine verilen görev ve işlemleri yerine getirir. Diğer bir tanımla Şoför; karayolunda bir aracı sevk ve idare eden kişiye denir.

Gereken şartları yerine getiren, görevleri layıkıyla yapan, hevesli, dikkatli bir kişi için Şoförlük Mesleği farklı ve renkli bir dünyadır.

Aranan Şoför ilanlarına bakacak olursak, bunlar Makam Şoförü, Kargo ve Sevkiyat Şoförü, Öğrenci Servis Şoförü, Ağır Vasıta Şoförü, Tır Şoförü, Vale, Ambulans Şoförü, Tanker Sürücüsü, Kurye gibi farklı alanlarda iş imkanları bulmak mümkün.

Şoför arayan firmaların istedikleri belgelerde ise genelde SRC belgesi ve Psikoteknik rapor şartları aranabiliyor. Pozisyonlara göre farklı özellikler de aranabilmektedir.

Omkataş Oluklu Mukavva Koli Ve Ambalaj

Omkataş Oluklu Mukavva Koli Ve Ambalaj

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Tır Şöförü (Tecrübeli) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?