facebook
  1. Simiteks Tekstil San. Tic. Ltd. Şti
  2. Torna Freze Bilen Bakım Elemanı

Simiteks Tekstil San. Tic. Ltd. Şti firmasının aktif ilanlarına veya diğer Torna Freze Bilen Bakım Elemanı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Simiteks Tekstil San. Tic. Ltd. Şti Torna Freze Bilen Bakım Elemanı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Torna Freze Bilen Bakım Elemanı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3219573


Erkek 22 - 40 arası No: 3219573 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Torna Freze Bilen Bakım Elemanı İstanbul Avrupa Torna Freze Bilen Bakım Elemanı İstanbul Torna Freze Bilen Bakım Elemanı Makine Mekanik Tornacı


CNC Operatörü Ne İş Yapar?

Firmalarda üretilen çeşitli ürünlerin kodlarını CNC makinelerine girerek seri üretimi hızlandıran kişilerdir. Cnc operatörü mekanik aksan ve makine parçası üreten fabrikalar için olmazsa olmaz pozisyondadırlar.

Meslek liseleri ve yüksek okulların ilgili bölümlerinden mezun olmaları bu teknik bilgi gerektiren mesleğe başlamak için yeterli olacaktır. Her CNC makinesi farklı işlevlere sahip olduğundan CNC operatörlerininde farklı uzmanlık alanları bulunur. CNC freze, CNC Torna gibi makinelere göre farklı unvanlara sahip olabilirler.

Simiteks Tekstil San. Tic. Ltd. Şti

Simiteks Tekstil San. Tic. Ltd. Şti

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Torna Freze Bilen Bakım Elemanı" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?