facebook
  1. Dinç İş Makinaları
  2. Torna / Freze Ustası Alınacaktır

Torna / Freze Ustası Alınacaktır

Dinç İş Makinaları

Dinç İş Makinaları firmasının aktif ilanlarına veya diğer Torna / Freze Ustası Alınacaktır ilanlarına göz atabilirsiniz.

Dinç İş Makinaları Torna / Freze Ustası Alınacaktır ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Torna / Freze Ustası Alınacaktır ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2919510


Erkek 20 - 51 arası No: 2919510 Tam Zamanlı

Torna / Freze Ustası Alınacaktır İstanbul Avrupa Torna / Freze Ustası Alınacaktır İstanbul Torna / Freze Ustası Alınacaktır İmalat Yedek Parça Tornacı


CNC Operatörü Ne İş Yapar?

Firmalarda üretilen çeşitli ürünlerin kodlarını CNC makinelerine girerek seri üretimi hızlandıran kişilerdir. Cnc operatörü mekanik aksan ve makine parçası üreten fabrikalar için olmazsa olmaz pozisyondadırlar.

Meslek liseleri ve yüksek okulların ilgili bölümlerinden mezun olmaları bu teknik bilgi gerektiren mesleğe başlamak için yeterli olacaktır. Her CNC makinesi farklı işlevlere sahip olduğundan CNC operatörlerininde farklı uzmanlık alanları bulunur. CNC freze, CNC Torna gibi makinelere göre farklı unvanlara sahip olabilirler.

Dinç İş Makinaları

Aradığınız "Torna / Freze Ustası Alınacaktır" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?