facebook
  1. Mefe Makina Mühendislik
  2. Torna Ustası - Üniversal Torna Operatörü

Torna Ustası - Üniversal Torna Operatörü

Mefe Makina Mühendislik

Mefe Makina Mühendislik firmasının aktif ilanlarına veya diğer Torna Ustası - Üniversal Torna Operatörü ilanlarına göz atabilirsiniz.

Mefe Makina Mühendislik Torna Ustası - Üniversal Torna Operatörü ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Torna Ustası - Üniversal Torna Operatörü ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3110031


Erkek No: 3110031 Tam Zamanlı

Torna Ustası - Üniversal Torna Operatörü İstanbul Avrupa Torna Ustası - Üniversal Torna Operatörü İstanbul Torna Ustası - Üniversal Torna Operatörü Makine Torna Tornacı


CNC Operatörü Ne İş Yapar?

Firmalarda üretilen çeşitli ürünlerin kodlarını CNC makinelerine girerek seri üretimi hızlandıran kişilerdir. Cnc operatörü mekanik aksan ve makine parçası üreten fabrikalar için olmazsa olmaz pozisyondadırlar.

Meslek liseleri ve yüksek okulların ilgili bölümlerinden mezun olmaları bu teknik bilgi gerektiren mesleğe başlamak için yeterli olacaktır. Her CNC makinesi farklı işlevlere sahip olduğundan CNC operatörlerininde farklı uzmanlık alanları bulunur. CNC freze, CNC Torna gibi makinelere göre farklı unvanlara sahip olabilirler.

Mefe Makina Mühendislik

Aradığınız "Torna Ustası - Üniversal Torna Operatörü" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?