facebook
  1. P. M. S İş Mak. Yedek Parça
  2. Tornacı ( Torna Ustası )

P. M. S İş Mak. Yedek Parça firmasının aktif ilanlarına veya diğer Tornacı ( Torna Ustası ) ilanlarına göz atabilirsiniz.

P. M. S İş Mak. Yedek Parça Tornacı ( Torna Ustası ) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Tornacı ( Torna Ustası ) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3317338


Kadın veya Erkek No: 3317338 Tam Zamanlı

Tornacı ( Torna Ustası ) Ankara Tornacı ( Torna Ustası ) İmalat CNC Cnc Operatörü Makine Üretim Usta Makine Torna Tornacı


CNC Operatörü Ne İş Yapar?

Firmalarda üretilen çeşitli ürünlerin kodlarını CNC makinelerine girerek seri üretimi hızlandıran kişilerdir. Cnc operatörü mekanik aksan ve makine parçası üreten fabrikalar için olmazsa olmaz pozisyondadırlar.

Meslek liseleri ve yüksek okulların ilgili bölümlerinden mezun olmaları bu teknik bilgi gerektiren mesleğe başlamak için yeterli olacaktır. Her CNC makinesi farklı işlevlere sahip olduğundan CNC operatörlerininde farklı uzmanlık alanları bulunur. CNC freze, CNC Torna gibi makinelere göre farklı unvanlara sahip olabilirler.

P. M. S İş Mak. Yedek Parça

Aradığınız "Tornacı ( Torna Ustası ) " İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?