facebook
  1. Gİ GROUP
  2. TÜRKİYE VE İHRACAT SATIŞ TEMSİLCİSİ

TÜRKİYE VE İHRACAT SATIŞ TEMSİLCİSİ

Gİ GROUP

İstanbul Anadolu , Kocaeli 23-11-2021
Gi Group işgücü piyasasının gelişimi için hizmet veren, dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Hizmet verdiği lokasyonlarda, dönemsel ve sürekli iş ilişkileri, seçme ve yerleştirme, İK danışmanlığı ve eğitim ve birçok ilgili tamamlayıcı alanlarda faaliyet göstermektedir. Gi Group ofisleri ve stratejik iş ortakları dahilinde Avrupa, Afrika, Asya ve Amerika genelinde 58 ülkede faaliyet göstermektedir.

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz alanında öncü firmamız için ''İhracat Satış Temsilcisi'' arayışımız bulunmaktadır.


GENEL NİTELİKLER
Üniversitelerin ,Mühendislik veya Fen Bilimleri (Fizik), İşleme bölümlerinden mezun,

· satışı konusunda en az 3 yıl tecrübeli,

· Çok iyi derecede İngilizce bilen (Yazılı ve konuşma)

· Takım çalışmalarına yatkın

· Yurt içi ve yurtdışı satış süreçlerine hakim,

· İnsan ilişkilerinde başarılı, pozitif, müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip,

· Sonuç odaklı ve problem çözme yeteneğine sahip, pratik,

· Aktif olarak araç kullanan

· Erkek adaylar için askerliğini yapmış,

İŞ TANIMI

Satış müdürüne bağlı olarak;

Sorumluluğundaki ürün/müşteri grubundan elde edilecek satış, kar ve müşteri memnuniyeti hedeflerini gerçekleştirmek amacı ile yeni geliştirilen ve/veya tanımlı ürünlerin / hizmetlerin mevcut ve yeni müşterilere satışı gerçekleştirmek, mevcut müşteri portföyünü genişletmek için yeni müşterileri şirkete kazandırmak.

Yeni müşteri kazanmak amacıyla şirket portföyünde olmayan müşterilere ziyaretler yapmak ve sonuçlarını Satış Müdürüne sözlü ve yazılı / ERP yazılımı üzerinden raporlamak.

Mevcut hizmetlerle ilgili satış ve kar hedeflerinin gerçekleştirilmesi amacıyla müşteri ihtiyaçları doğrultusunda teklif hazırlamak ve onaya sunmak.

Müşteri riskinin minimum seviyede tutulması ve tahsilatın zamanında yapılmasını güvence altına almak amacıyla müşteri portföyü ile ilgili mali ve hukuki gruplarca risk belirlenebilmesi için gelen istihbarat bilgilerini Satış Müdürüne sözlü ve yazılı / ERP yazılımı üzerinden raporlamak.

Müşteri memnuniyetini arttırmak amacıyla şikayetleri ele almak ve çözümlenmesi için ilgili önerilerini yöneticilerine iletmek.

Faaliyeti ile ilgili olarak oluşan kayıtların ERP yazılımına düzenli girişini yapmak.

Kalite Hedefleri ve Proses Performans Göstergeleri İzleme ve Ölçme Tablosunda tanımlanmış performans göstergelerinin ve Kalite hedeflerinin gerçekleştirilmesi için görev tanımının dışında kendisine ilave olarak verilen görevleri/aksiyonları gerçekleştirmek.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3090378


Erkek 22 - 32 arası No: 3090378 Tam Zamanlı

Türkiye Ve İhracat Satış Temsilcisi İstanbul Anadolu Türkiye Ve İhracat Satış Temsilcisi Kocaeli Türkiye Ve İhracat Satış Temsilcisi İstanbul Türkiye Ve İhracat Satış Temsilcisi Enerji Satış Temsilci


İletişim Bilgileri

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Gİ GROUP; Türkiye İş Kurumu’nun 09.01.2018 tarih ve 786 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
Gİ GROUP

Aradığınız "Türkiye Ve İhracat Satış Temsilcisi" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?