facebook
  1. MANPOWER
  2. Üretim Destek Elemanı (1 Aylık)

Üretim Destek Elemanı (1 Aylık)

MANPOWER

Manpower firmasının aktif ilanlarına veya diğer Üretim Destek Elemanı (1 Aylık) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Manpower Üretim Destek Elemanı (1 Aylık) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Üretim Destek Elemanı (1 Aylık) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2917689


Kadın veya Erkek No: 2917689 Dönemsel

Üretim Destek Elemanı (1 Aylık) İstanbul Avrupa Üretim Destek Elemanı (1 Aylık) İstanbul Üretim Destek Elemanı (1 Aylık) Üretim Paketleme Elemanı Üretim Üretim Elemanı


MANPOWER, Türkiye İş Kurumu’ndan 18.08.2016 tarihli ve 6 no’lu Özel İstihdam Bürosu izin belgesi ve 3.6.2017 tarihli Geçici İş İlişkisi Yetki Belgesi sahibidir. İş arayanlardan hiçbir ad altında menfaat temin edilmez ve ücret alınmaz.
Üretim Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların tahsis ettiği ürünlerin üretim sürecinde çalışan kişilerdir. Çalışanlar tecrübeleri, becerileri ve niteliklerine göre uygun olduğu farklı sektörlerde faaliyet gösterebilirler. Emek gücü ile çalışan üretim elemanlarında/imalat elemanlarından en çok aranılan özelliklerden bazıları; el becerisi yüksek, alanında deneyimli, dayanıklı ve seri olmalarıdır. Performanslarına bağlı kariyer hedeflerinde, üretim müdürü, üretim sorumlusu veya bölüm şefi gibi görevler olabilir.

Aradığınız "Üretim Destek Elemanı (1 Aylık) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?