facebook
  1. Gİ GROUP
  2. Üretim Destek Elemanı (Matbaa)
ilan-resim

Üretim Destek Elemanı (Matbaa)

Gİ GROUP

Gi Group firmasının aktif ilanlarına veya diğer Üretim Destek Elemanı (Matbaa) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Gi Group Üretim Destek Elemanı (Matbaa) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Üretim Destek Elemanı (Matbaa) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3036927


Erkek 18 - 40 arası No: 3036927 Tam Zamanlı

Üretim Destek Elemanı (Matbaa) İstanbul Avrupa Üretim Destek Elemanı (Matbaa) İstanbul Üretim Destek Elemanı (Matbaa) Matbaa Üretim Üretim Elemanı


Gİ GROUP; Türkiye İş Kurumu’nun 09.01.2018 tarih ve 786 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
ilan-resim
Üretim Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların tahsis ettiği ürünlerin üretim sürecinde çalışan kişilerdir. Çalışanlar tecrübeleri, becerileri ve niteliklerine göre uygun olduğu farklı sektörlerde faaliyet gösterebilirler. Emek gücü ile çalışan üretim elemanlarında/imalat elemanlarından en çok aranılan özelliklerden bazıları; el becerisi yüksek, alanında deneyimli, dayanıklı ve seri olmalarıdır. Performanslarına bağlı kariyer hedeflerinde, üretim müdürü, üretim sorumlusu veya bölüm şefi gibi görevler olabilir.

Aradığınız "Üretim Destek Elemanı (Matbaa) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?