facebook
  1. Domino Bina Ve Tesis Yönetimi
  2. Üretim Destek Operatörü

Domino Bina Ve Tesis Yönetimi firmasının aktif ilanlarına veya diğer Üretim Destek Operatörü ilanlarına göz atabilirsiniz.

Domino Bina Ve Tesis Yönetimi Üretim Destek Operatörü ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Üretim Destek Operatörü ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2924091


Erkek 23 - 45 arası No: 2924091 Kişi Sayısı: 20 Tam Zamanlı

2,500 TL

Üretim Destek Operatörü İzmir Üretim Destek Operatörü Manisa Üretim Destek Operatörü Otomotiv Üretim Vasıfsız Eleman Otomotiv Üretim Üretim Elemanı Otomotiv Döküm İşçi Otomotiv Boya / Boyahane Boya Elemanı Otomotiv İşçi


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Üretim Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların tahsis ettiği ürünlerin üretim sürecinde çalışan kişilerdir. Çalışanlar tecrübeleri, becerileri ve niteliklerine göre uygun olduğu farklı sektörlerde faaliyet gösterebilirler. Emek gücü ile çalışan üretim elemanlarında/imalat elemanlarından en çok aranılan özelliklerden bazıları; el becerisi yüksek, alanında deneyimli, dayanıklı ve seri olmalarıdır. Performanslarına bağlı kariyer hedeflerinde, üretim müdürü, üretim sorumlusu veya bölüm şefi gibi görevler olabilir.

Domino Bina Ve Tesis Yönetimi

Aradığınız "Üretim Destek Operatörü" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?