facebook
  1. Domino Bina Ve Tesis Yönetimi
  2. Üretim Destek Personeli

Domino Bina Ve Tesis Yönetimi firmasının aktif ilanlarına veya diğer Üretim Destek Personeli ilanlarına göz atabilirsiniz.

Domino Bina Ve Tesis Yönetimi Üretim Destek Personeli ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Üretim Destek Personeli ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2918070


Erkek 22 - 35 arası No: 2918070 Kişi Sayısı: 5 Tam Zamanlı

2,330 TL

Üretim Destek Personeli İzmir Üretim Destek Personeli Otomotiv Fabrika İşçi Otomotiv Fabrika Üretim Elemanı Otomotiv Kalite Kontrol / Güvence İşçi Otomotiv Üretim Kontrol Üretim Elemanı Otomotiv Üretim Operatörü


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Üretim Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların tahsis ettiği ürünlerin üretim sürecinde çalışan kişilerdir. Çalışanlar tecrübeleri, becerileri ve niteliklerine göre uygun olduğu farklı sektörlerde faaliyet gösterebilirler. Emek gücü ile çalışan üretim elemanlarında/imalat elemanlarından en çok aranılan özelliklerden bazıları; el becerisi yüksek, alanında deneyimli, dayanıklı ve seri olmalarıdır. Performanslarına bağlı kariyer hedeflerinde, üretim müdürü, üretim sorumlusu veya bölüm şefi gibi görevler olabilir.

Domino Bina Ve Tesis Yönetimi

Aradığınız "Üretim Destek Personeli" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?