facebook
  1. Domino Bina Ve Tesis Yönetimi
  2. Üretim Destek Personelleri

Domino Bina Ve Tesis Yönetimi firmasının aktif ilanlarına veya diğer Üretim Destek Personelleri ilanlarına göz atabilirsiniz.

Domino Bina Ve Tesis Yönetimi Üretim Destek Personelleri ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Üretim Destek Personelleri ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2982753


Erkek 22 - 45 arası No: 2982753 Kişi Sayısı: 50 Tam Zamanlı

2,925 TL

Üretim Destek Personelleri İzmir Üretim Destek Personelleri Manisa Üretim Destek Personelleri Otomotiv Fabrika İşçi Otomotiv Paketleme Vasıfsız Eleman Üretim İmalat İşçi Üretim Otomotiv Vasıfsız Eleman


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Üretim Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların tahsis ettiği ürünlerin üretim sürecinde çalışan kişilerdir. Çalışanlar tecrübeleri, becerileri ve niteliklerine göre uygun olduğu farklı sektörlerde faaliyet gösterebilirler. Emek gücü ile çalışan üretim elemanlarında/imalat elemanlarından en çok aranılan özelliklerden bazıları; el becerisi yüksek, alanında deneyimli, dayanıklı ve seri olmalarıdır. Performanslarına bağlı kariyer hedeflerinde, üretim müdürü, üretim sorumlusu veya bölüm şefi gibi görevler olabilir.

Domino Bina Ve Tesis Yönetimi

Aradığınız "Üretim Destek Personelleri" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?