facebook
  1. Ant Kalıp Sanayi Ve Ticaret Aş
  2. Üretim Elemanı (Engelli)

Ant Kalıp Sanayi Ve Ticaret Aş firmasının aktif ilanlarına veya diğer Üretim Elemanı (Engelli) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ant Kalıp Sanayi Ve Ticaret Aş Üretim Elemanı (Engelli) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Üretim Elemanı (Engelli) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3290695


Engelli

Kadın veya Erkek 18 - 45 arası No: 3290695 Tam Zamanlı

Üretim Elemanı (Engelli) İstanbul Anadolu Üretim Elemanı (Engelli) İstanbul Üretim Elemanı (Engelli) Üretim Üretim Elemanı


Üretim Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların tahsis ettiği ürünlerin üretim sürecinde çalışan kişilerdir. Çalışanlar tecrübeleri, becerileri ve niteliklerine göre uygun olduğu farklı sektörlerde faaliyet gösterebilirler. Emek gücü ile çalışan üretim elemanlarında/imalat elemanlarından en çok aranılan özelliklerden bazıları; el becerisi yüksek, alanında deneyimli, dayanıklı ve seri olmalarıdır. Performanslarına bağlı kariyer hedeflerinde, üretim müdürü, üretim sorumlusu veya bölüm şefi gibi görevler olabilir.

Ant Kalıp Sanayi Ve Ticaret Aş

Aradığınız "Üretim Elemanı (Engelli) " İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?