facebook
  1. Elif Plastik Ambalaj
  2. Üretim Elemanı

Üretim Elemanı

Elif Plastik Ambalaj

İstanbul Avrupa - Esenyurt 08-01-2021
Elif, gıda, içecek, evcil hayvan, ev ve kişisel bakım endüstrileri için esnek ambalaj çözümleri sunan global bir tedarikçidir. Elif, çeşitlilik ve dürüstlük değerleri içinde, sahip olduğu sorumluluk bilinci ve liderlik ruhuyla değer yaratmak için durmaksızın çalışır.

Ambalajlarımız her gün milyonlarca insana ulaşıyor ve onlar için daha mutlu ve sağlıklı bir yaşam yaratılmasına yardımcı oluyor. Yaşamın her alanında insanlar için varız. Bizim işimiz ‘Yaşam için Ambalaj'.

Yenilikçi yönetim anlayışı, 1500 kişilik profesyonel kadrosu, müşteri ve tedarikçilerinden oluşan bütünlüğün yarattığı sinerji ve dinamizm ile her geçen gün gelişen ve güçlenen Elif, 1995 yılından bu yana Türkiye’nin ilk 500 sanayi kuruluşu içinde yer almaktadır.

Her geçen gün büyümekte ve gelişmekte olan organizasyonumuz bünyesinde görev almak üzere '' Üretim Elemanı '' pozisyonuna yüksek motivasyonlu takım arkadaşları arıyoruz.
GENEL NİTELİKLER

Fabrikamız üretim bünyesinde çalışmak üzere ;

• En az lise mezunu
• 35 yaşını aşmamış
• Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek
• Üretim konusunda tecrübesi olan
• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
• İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden
• Takipçi, disiplinli ve sistemli, iletişimi kuvvetli, yoğun iş temposunda çalışabilecek arkadaşlar arıyoruz.

İŞ TANIMI

Üretim hattında operatör yardımcısı ya da operatör olarak çalışarak bağlı bulunduğu bölümdeki makinelerin kullanımından sorumlu olmak.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2931906


Kadın veya Erkek 20 - 35 arası No: 2931906 Kişi Sayısı: 10 Tam Zamanlı

Üretim Elemanı İstanbul Avrupa Üretim Elemanı İstanbul Üretim Elemanı Ambalaj ve Kağıt Üretim Operatör Üretim Üretim Elemanı Plastik Üretim Operatör


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Üretim Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların tahsis ettiği ürünlerin üretim sürecinde çalışan kişilerdir. Çalışanlar tecrübeleri, becerileri ve niteliklerine göre uygun olduğu farklı sektörlerde faaliyet gösterebilirler. Emek gücü ile çalışan üretim elemanlarında/imalat elemanlarından en çok aranılan özelliklerden bazıları; el becerisi yüksek, alanında deneyimli, dayanıklı ve seri olmalarıdır. Performanslarına bağlı kariyer hedeflerinde, üretim müdürü, üretim sorumlusu veya bölüm şefi gibi görevler olabilir.

Elif Plastik Ambalaj

Aradığınız "Üretim Elemanı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?