facebook
ŞİRKETİMİZ HAKKINDA

Pasifik Raf Sistemleri, mağaza ekipmanları tasarımı ve üretimi alanında hizmet vermektedir. Perakendecilik sektörünün gelişimine paralel olarak faaliyet alanlarını geliştiren firma, kurulduğu günden itibaren sayısız başarılara ve inovatif çözümlere imza atmıştır.
Pasifik Raf Sistemleri, süper/hipermarket, akaryakıt istasyonları, tekstil, kozmetik, yapı market, elektronik market, eczane, kitap/kırtasiye mağazaları, depolama alanlarına dönük geniş ürün yelpazesi ve yaratıcı çözüm öneriler ile her zaman sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Şirketimizde mevcut oluşabilecek pozisyonlarda Metal(Rollform, Abkant, Pres, Lazer, Profilhane, Testere, Kaynakhane, Boyahane, Paketleme, Montaj, Sevkiyat, Depo) ve Ahşap(Mobilya Ustası, Yatay Daire, Delik Delme, Ebatlama, Depo Sevkiyat) tesislerimizde değerlendirilmek üzere Üretim Elamanı için başvurular kabul edilmektedir. Üretim alanımızda çalışabilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

Üretim Elemanı ilanına yapılan başvurular, aday veri tabanında saklı tutulacak olup niteliklerinize ve yetkinliklerinize uygun açık pozisyonda değerlendirmeye alınacaktır.

Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür eder, kariyer hayatınızda başarılar dileriz.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3539116


Kadın veya Erkek 20 - 45 arası No: 3539116 Kişi Sayısı: 10 Yan Haklar: Servis, Yemek Deneyim: Deneyimsiz / Yeni Mezun Tam Zamanlı

İletişim Bilgileri

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Üretim Elemanı

Üretim Elemanı Ne İş Yapar, Ne Kadar Maaş Alır?

Firmaların tahsis ettiği ürünlerin üretim sürecinde çalışan kişilerdir. Çalışanlar tecrübeleri, becerileri ve niteliklerine göre uygun olduğu farklı sektörlerde faaliyet gösterebilirler. Emek gücü ile çalışan üretim elemanlarında/imalat elemanlarından en çok aranılan özelliklerden bazıları; el becerisi yüksek, alanında deneyimli, dayanıklı ve seri olmalarıdır. Performanslarına bağlı kariyer hedeflerinde, üretim müdürü, üretim sorumlusu veya bölüm şefi gibi görevler olabilir.... Devamını Göster

Üretim Elemanı Maaşları
Üretim Elemanı Nedir, Nasıl Olunur?

PASİFİK RAF SİSTEMLERİ

Aradığınız "Üretim Elemanı" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur