1. Spot Elektrik Aydınlatma
  2. Üretim Montaj / Lehimleme Personeli

Üretim Montaj / Lehimleme Personeli

Spot Elektrik Aydınlatma

Spot Elektrik Aydınlatma firmasının aktif ilanlarına veya diğer Üretim Montaj / Lehimleme Personeli ilanlarına göz atabilirsiniz.

Spot Elektrik Aydınlatma Üretim Montaj / Lehimleme Personeli ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Üretim Montaj / Lehimleme Personeli ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2737601


Kadın 17 - 42 arası No: 2737601 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Üretim Montaj / Lehimleme Personeli İstanbul Anadolu Üretim Montaj / Lehimleme Personeli İstanbul Üretim Montaj / Lehimleme Personeli Elektrik ve Elektronik Üretim Operatör


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Üretim Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların tahsis ettiği ürünlerin üretim sürecinde çalışan kişilerdir. Çalışanlar tecrübeleri, becerileri ve niteliklerine göre uygun olduğu farklı sektörlerde faaliyet gösterebilirler. Emek gücü ile çalışan üretim elemanlarında/imalat elemanlarından en çok aranılan özelliklerden bazıları; el becerisi yüksek, alanında deneyimli, dayanıklı ve seri olmalarıdır. Performanslarına bağlı kariyer hedeflerinde, üretim müdürü, üretim sorumlusu veya bölüm şefi gibi görevler olabilir.

Spot Elektrik Aydınlatma

Aradığınız "Üretim Montaj / Lehimleme Personeli" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?