1. Haribo Şekerleme
  2. ÜRETİM&PAKETLEME OPERATÖRÜ / YENİ MEZUN
ilan-resim

ÜRETİM&PAKETLEME OPERATÖRÜ / YENİ MEZUN

Haribo Şekerleme

Haribo Şekerleme firmasının aktif ilanlarına veya diğer Üretim & Paketleme Operatörü / Yeni Mezun ilanlarına göz atabilirsiniz.

Haribo Şekerleme Üretim & Paketleme Operatörü / Yeni Mezun ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Üretim & Paketleme Operatörü / Yeni Mezun ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2749439


Kadın veya Erkek No: 2749439 Tam Zamanlı

Üretim & Paketleme Operatörü / Yeni Mezun İstanbul Avrupa Üretim & Paketleme Operatörü / Yeni Mezun İstanbul Üretim & Paketleme Operatörü / Yeni Mezun Gıda Fabrika Operatör


ilan-resim
Üretim Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların tahsis ettiği ürünlerin üretim sürecinde çalışan kişilerdir. Çalışanlar tecrübeleri, becerileri ve niteliklerine göre uygun olduğu farklı sektörlerde faaliyet gösterebilirler. Emek gücü ile çalışan üretim elemanlarında/imalat elemanlarından en çok aranılan özelliklerden bazıları; el becerisi yüksek, alanında deneyimli, dayanıklı ve seri olmalarıdır. Performanslarına bağlı kariyer hedeflerinde, üretim müdürü, üretim sorumlusu veya bölüm şefi gibi görevler olabilir.

Haribo Şekerleme

Aradığınız "Üretim & Paketleme Operatörü / Yeni Mezun" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?