facebook
  1. Gİ GROUP
  2. Üretim personeli
ilan-resim

Üretim personeli

Gİ GROUP

Kocaeli - Dilovası 08-08-2022
Gi Group işgücü piyasasının gelişimi için hizmet veren, dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Hizmet verdiği lokasyonlar da, dönemsel ve sürekli iş ilişkileri, seçme ve yerleştirme, İK danışmanlığı ve eğitim ve birçok ilgili tamamlayıcı alanlarda faaliyet göstermektedir. Gi Group ofisleri ve stratejik iş ortakları dahilinde Avrupa, Afrika, Asya ve Amerika genelinde 58 ülkede faaliyet göstermektedir.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe faaliyet gösteren aydınlatma ve led üretimi yapan firmamız için üretim personeli arayışımız bulunmaktadır.

- 18-45 yaş aralığında
- Askerliğini yapmış ve ya tecilli
- Tecrübeli/Tecrübesiz
- Ekip çalışmasına yatkın

Servis Güzergahı: KOCAELİ- İZMİT- DERİNCE- KÖRFEZ- HEREKE- GEBZE- DARICA- ÇAYIROVA- TUZLA- PENDİK- KARTAL- SULTANBEYLİ- KURTKÖY- MALTEPE

AYSENUR YOLCU; 0533 158 6402

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3254377


Erkek 18 - 45 arası No: 3254377 Kişi Sayısı: 20 Tam Zamanlı

4,253 TL

Üretim Personeli Kocaeli Üretim Personeli Üretim Üretim Elemanı


İletişim Bilgileri

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Gİ GROUP; Türkiye İş Kurumu’nun 09.01.2018 tarih ve 786 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
ilan-resim
Üretim Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların tahsis ettiği ürünlerin üretim sürecinde çalışan kişilerdir. Çalışanlar tecrübeleri, becerileri ve niteliklerine göre uygun olduğu farklı sektörlerde faaliyet gösterebilirler. Emek gücü ile çalışan üretim elemanlarında/imalat elemanlarından en çok aranılan özelliklerden bazıları; el becerisi yüksek, alanında deneyimli, dayanıklı ve seri olmalarıdır. Performanslarına bağlı kariyer hedeflerinde, üretim müdürü, üretim sorumlusu veya bölüm şefi gibi görevler olabilir.

Gİ GROUP

Aradığınız "Üretim Personeli" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?