facebook
  1. Ege Plastik Ambalaj
  2. Üretim Personeli (Plastik Ambalaj Üretimi)

Üretim Personeli (Plastik Ambalaj Üretimi)

Ege Plastik Ambalaj

Ege Plastik Ambalaj firmasının aktif ilanlarına veya diğer Üretim Personeli (Plastik Ambalaj Üretimi) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ege Plastik Ambalaj Üretim Personeli (Plastik Ambalaj Üretimi) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Üretim Personeli (Plastik Ambalaj Üretimi) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3094380


Erkek 20 - 50 arası No: 3094380 Kişi Sayısı: 15 Tam Zamanlı

Üretim Personeli (Plastik Ambalaj Üretimi) İzmir Üretim Personeli (Plastik Ambalaj Üretimi) Ambalaj ve Kağıt Üretim Operatör Plastik Üretim Operatör


Üretim Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların tahsis ettiği ürünlerin üretim sürecinde çalışan kişilerdir. Çalışanlar tecrübeleri, becerileri ve niteliklerine göre uygun olduğu farklı sektörlerde faaliyet gösterebilirler. Emek gücü ile çalışan üretim elemanlarında/imalat elemanlarından en çok aranılan özelliklerden bazıları; el becerisi yüksek, alanında deneyimli, dayanıklı ve seri olmalarıdır. Performanslarına bağlı kariyer hedeflerinde, üretim müdürü, üretim sorumlusu veya bölüm şefi gibi görevler olabilir.

Ege Plastik Ambalaj

Aradığınız "Üretim Personeli (Plastik Ambalaj Üretimi) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?