facebook
  1. Çamlıca Metal Ambalaj
  2. Üretim Sorumlusu
1983 yılından beri ambalaj üretimi yapan firmamıza ÜRETİM ELEMANLARI arıyoruz. İŞ TANIMI : • Teneke ambalaj üretiminde çalışacak Aranan Nitelikler - Üretim konusunda tecrübeli, - Sorumluluk alabilecek yapıda ve kariyer hedefleyen, - Dikkatli, düzenli, takipçi, - Sigara kullanmayan, - ERP programı kullanabilen arkadaşlar arıyoruz.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3373906


Kadın veya Erkek 20 - 40 arası No: 3373906 Kişi Sayısı: 10 Tam Zamanlı

Üretim Sorumlusu İstanbul Anadolu Üretim Sorumlusu İstanbul Üretim Sorumlusu Ambalaj ve Kağıt Üretim Eleman Ambalaj ve Kağıt Ürün Geliştirme Uzman Yardımcısı Metal Enjeksiyon Döküm İmalat Uzman


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Üretim Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların tahsis ettiği ürünlerin üretim sürecinde çalışan kişilerdir. Çalışanlar tecrübeleri, becerileri ve niteliklerine göre uygun olduğu farklı sektörlerde faaliyet gösterebilirler. Emek gücü ile çalışan üretim elemanlarında/imalat elemanlarından en çok aranılan özelliklerden bazıları; el becerisi yüksek, alanında deneyimli, dayanıklı ve seri olmalarıdır. Performanslarına bağlı kariyer hedeflerinde, üretim müdürü, üretim sorumlusu veya bölüm şefi gibi görevler olabilir.

Çamlıca Metal Ambalaj

Aradığınız "Üretim Sorumlusu" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?