facebook
  1. EFORA İNSAN KAYNAKLARI
  2. ÜRETİM VE DEPO PERSONELİ (MENEMEN-ÇİĞLİ-HARMANDALI-EGEKENT2)

ÜRETİM VE DEPO PERSONELİ (MENEMEN-ÇİĞLİ-HARMANDALI-EGEKENT2)

EFORA İNSAN KAYNAKLARI

Efora İnsan Kaynakları firmasının aktif ilanlarına veya diğer Üretim Ve Depo Personeli (Menemen-Çiğli-Harmandalı-Egekent2) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Efora İnsan Kaynakları Üretim Ve Depo Personeli (Menemen-Çiğli-Harmandalı-Egekent2) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Üretim Ve Depo Personeli (Menemen-Çiğli-Harmandalı-Egekent2) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3104445


Erkek 23 - 34 arası No: 3104445 Kişi Sayısı: 10 Tam Zamanlı

Üretim Ve Depo Personeli (Menemen-Çiğli-Harmandalı-Egekent2) İzmir Üretim Ve Depo Personeli (Menemen-Çiğli-Harmandalı-Egekent2) Kimya Üretim Üretim Elemanı


EFORA İNSAN KAYNAKLARI; Türkiye İş Kurumu’nun 05.03.2018 tarih ve 959 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
Üretim Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların tahsis ettiği ürünlerin üretim sürecinde çalışan kişilerdir. Çalışanlar tecrübeleri, becerileri ve niteliklerine göre uygun olduğu farklı sektörlerde faaliyet gösterebilirler. Emek gücü ile çalışan üretim elemanlarında/imalat elemanlarından en çok aranılan özelliklerden bazıları; el becerisi yüksek, alanında deneyimli, dayanıklı ve seri olmalarıdır. Performanslarına bağlı kariyer hedeflerinde, üretim müdürü, üretim sorumlusu veya bölüm şefi gibi görevler olabilir.

EFORA İNSAN KAYNAKLARI

Aradığınız "Üretim Ve Depo Personeli (Menemen-Çiğli-Harmandalı-Egekent2) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?