facebook
  1. Inceten Çiftliği
  2. Üretimde Ayıklama Ve Paketleme Elemanı

Üretimde Ayıklama Ve Paketleme Elemanı

Inceten Çiftliği

Inceten Çiftliği firmasının aktif ilanlarına veya diğer Üretimde Ayıklama Ve Paketleme Elemanı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Inceten Çiftliği Üretimde Ayıklama Ve Paketleme Elemanı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Üretimde Ayıklama Ve Paketleme Elemanı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3242530


Kadın veya Erkek 18 - 40 arası No: 3242530 Tam Zamanlı

Üretimde Ayıklama Ve Paketleme Elemanı İstanbul Anadolu Üretimde Ayıklama Ve Paketleme Elemanı İstanbul Üretimde Ayıklama Ve Paketleme Elemanı Gıda Üretim Paketleme Elemanı


Üretim Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların tahsis ettiği ürünlerin üretim sürecinde çalışan kişilerdir. Çalışanlar tecrübeleri, becerileri ve niteliklerine göre uygun olduğu farklı sektörlerde faaliyet gösterebilirler. Emek gücü ile çalışan üretim elemanlarında/imalat elemanlarından en çok aranılan özelliklerden bazıları; el becerisi yüksek, alanında deneyimli, dayanıklı ve seri olmalarıdır. Performanslarına bağlı kariyer hedeflerinde, üretim müdürü, üretim sorumlusu veya bölüm şefi gibi görevler olabilir.

Inceten Çiftliği

Aradığınız "Üretimde Ayıklama Ve Paketleme Elemanı" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?