facebook
  1. Doresa Güzellik Ve Sağlık Hizmetleri
  2. Uzman Estetisyen / Güzellik Uzmanı

Uzman Estetisyen / Güzellik Uzmanı

Doresa Güzellik Ve Sağlık Hizmetleri

Doresa Güzellik Ve Sağlık Hizmetleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Uzman Estetisyen / Güzellik Uzmanı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Doresa Güzellik Ve Sağlık Hizmetleri Uzman Estetisyen / Güzellik Uzmanı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Uzman Estetisyen / Güzellik Uzmanı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3060129


Kadın 18 - 55 arası No: 3060129 Kişi Sayısı: 5 Tam Zamanlı

Uzman Estetisyen / Güzellik Uzmanı Bursa Uzman Estetisyen / Güzellik Uzmanı Kocaeli Uzman Estetisyen / Güzellik Uzmanı Rize Uzman Estetisyen / Güzellik Uzmanı Güzellik Merkezi Estetisyen Güzellik Merkezi Güzellik Uzmanı Güzellik Merkezi Sağlık Personeli


İlana Eklenilen Konumlar
1. Haritayı Göster 2. Haritayı Göster 3. Haritayı Göster 4. Haritayı Göster 5. Haritayı Göster 6. Haritayı Göster 7. Haritayı Göster 8. Haritayı Göster

İnsan Kaynakları Uzmanı Ne İş Yapar?

İnsan kaynakları uzmanı, şirket çalışanlarıyla ilgili sorunların çözümüyle ilgilenen, işe alım ve işten çıkarma gibi görevleri yürüten kişidir.

İşe alım sürecini yönetmek, özlük işleri yönetimi, bordro hazırlamak, performans değerlendirmesi yapmak, eğitimler düzenlemek ve bunların takibini yapmak, izinlerin ve mesai saatlerinin yönetilmesi, işten ayrılanların ve çıkarılanların yönetilmesi temel görev tanımlarıdır.

Microsoft Office programlarını aktif olarak kullanabilmek, işe alım süreçlerinin nasıl ilerlediğini bilmek, eğitim verebilmek ve sunum yapabilmek insan kaynakları uzmanında bulunması gereken niteliklerdendir.

İnsan kaynakları uzmanı olabilmek için üniversitelerin dört yıllık eğitim veren İnsan Kaynakları, İşletme, İktisat, Sosyoloji ve Çalışma Ekonomisi bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir.

Doresa Güzellik Ve Sağlık Hizmetleri

Doresa Güzellik Ve Sağlık Hizmetleri

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Uzman Estetisyen / Güzellik Uzmanı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?