facebook
  1. Domino's Pizza
  2. Vardiya Müdürü İDEALTEPE
ilan-resim

Vardiya Müdürü İDEALTEPE

Domino's Pizza

İstanbul Anadolu - Maltepe 18-11-2022
Dünya üzerinde 90’dan fazla ülkede 18.000 restoranıyla hizmet veren büyük Domino’s ailesinin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. 1996 yılından bu yana Türkiye’de hızlı servis restoran zincirlerine öncülük ediyoruz.

Yaptığımız sayısız yatırım ile bugün 25 yıllık sektör lideri bir marka haline geldik. Türkiye’de 76 ilde 600’e yakın restorana, İstanbul, Ankara, Gaziantep ve İzmir’de üretim merkezlerine ve 7.500’den fazla takım üyesine sahibiz. Biliyoruz ve inanıyoruz ki insanı Domino’s’tan daha hızlı mutlu edecek başka bir lezzet yok çünkü bu lezzetin arkasında Ben Varsam Domino’s Var diyerek işini tutku ile yapan insanlar var!

Sen de işimi tutkuyla yaparım, eğlenerek çalışır, en iyi ekipleri ben yönetirim diyorsan hadi ekibimize katılmak için başvur. Birlikte büyüyelim, birlikte kazanalım!

DOMINO’S’TA GİRİŞİMCİ OLMAK

Dünya üzerindeki Domino’s franchiseelerinin yaklaşık %90’ının kariyerine, restoranlarda motorcu, mutfakçı ya da restoran yöneticisi olarak başladığını biliyor muydun? Domino’s Türkiye’de de pek çok franchiseemiz ailemize restoranlarımızda çalışarak katılmış, kariyerini üst basamaklara taşımış, hayallerine gerçekleştirerek kendi restoranlarının sahibi olmuştur. Domino’s’ta sıra dışı insanlarla hayal ortaklığı yapmak ruhumuzda var. Sen de ailemize katıl, tutkuyla çalış, girişimci ruhunla hayallerine kavuş!


Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde!
Şimdi ilanımıza başvur.

GENEL NİTELİKLER

· En az lise mezunu. Tercihen Önlisans ve Lisans mezunu.

· İnsan ilişkilerim ve iletişim becerilerim güçlüdür,

· Planlama ve organizasyon yeteneğine sahibim,

· MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorum,İŞ TANIMI

Şirketin satış ve karlılık hedeflerine ulaşması için, ürün ve hizmet kalitesi, hijyen standartları ve müşteri memnuniyeti standartlarını en yüksek seviyeye taşımak konusunda şubeyi yönetirken Restoran Müdürü’ne destek vermek.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3272716


Kadın veya Erkek 18 - 45 arası No: 3272716 Tam Zamanlı

Vardiya Müdürü İdealtepe İstanbul Anadolu Vardiya Müdürü İdealtepe İstanbul Vardiya Müdürü İdealtepe Gıda Yiyecek / İçecek Yönetici Adayı Hızlı Tüketim Malları Restoran Restoran Müdürü Hızlı Tüketim Malları Restorasyon Mağaza Müdürü


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Benzer Vardiya Müdürü İdealtepe İş İlanları

Vardiya Amiri Ne İş Yapar?

Vardiya amiri, vardiya takımını yöneten ve yönlendiren kişidir. Yapılacak işler için ortamın hazırlanmasını sağlamak, ekipmanların doğru bir şekilde kullanılmasını sağlamak, vardiya sonunda rapor oluşturmak gibi görevleri vardır.

Vardiya amiri olabilmek için üniversitelerin Gıda, Endüstri, Kimya ve Ziraat Bölümleri ile ilgili alanlardan mezun olunması gerekmektedir.

Domino's Pizza

Aradığınız "Vardiya Müdürü İdealtepe" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?