1. Alsalmi Denizcilik
  2. Vasıflı / Vasıfsız Gemi Personeli

Alsalmi Denizcilik firmasının aktif ilanlarına veya diğer Vasıflı / Vasıfsız Gemi Personeli ilanlarına göz atabilirsiniz.

Alsalmi Denizcilik Vasıflı / Vasıfsız Gemi Personeli ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Vasıflı / Vasıfsız Gemi Personeli ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2831992


Kadın veya Erkek No: 2831992 Kişi Sayısı: 36 Tam Zamanlı

17,500 TL

Vasıflı / Vasıfsız Gemi Personeli Türkiye Geneli Vasıflı / Vasıfsız Gemi Personeli İstanbul Avrupa Vasıflı / Vasıfsız Gemi Personeli Mersin Vasıflı / Vasıfsız Gemi Personeli Kocaeli Vasıflı / Vasıfsız Gemi Personeli Manisa Vasıflı / Vasıfsız Gemi Personeli İstanbul Vasıflı / Vasıfsız Gemi Personeli Denizcilik Gemi Vasıfsız Eleman


Vasıfsız Eleman Ne İş Yapar?

Herhangi bir işle ilgili mesleki bilgisi veya deneyimi olmayan genellikle iş gücüne dayalı çalışan kişiler. Firmaların özellikle üretim, temizlik, depo veya inşaat bölümlerinde ihtiyaç duydukları herhangi bir vasıfa sahip olmayan beden gücü ile çalışan kişilerdir.

Alsalmi Denizcilik

Aradığınız "Vasıflı / Vasıfsız Gemi Personeli" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?