facebook
  1. Hugo Boss
  2. Yetiştirilmek Üzere Dikiş Makinesi Kursiyeri
ilan-resim

Yetiştirilmek Üzere Dikiş Makinesi Kursiyeri

Hugo Boss

İzmir - Gaziemir 07-01-2022
HUGO BOSS eşsiz tasarım ve yüksek kalite tutkusu ile dünyaca ünlü bir moda ve yaşam tarzı markası olarak bilinmektedir. HUGO BOSS, 13.800 çalışanını farklı düşünmeye teşvik etmekte ve böylece farklı bakış açıları ile yaratıcılığı ve yüksek performansı geliştirerek; dünya çapında 126 ülkede 7.600’den fazla satış noktasında bu başarıyı yansıtmaktadır.

1999 yılında kurulan ve HUGO BOSS’un moda ve yaşam tarzını yansıtan ürünlerini üreten HUGO BOSS İzmir büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. 3.500 kişinin başarı tutkusu ve takım çalışması ile bir araya geldiği HUGO BOSS İzmir, geleceğinizi yönlendirebileceğiniz ve hayalinizdeki işi bulabileceğiniz bir yer.

Bu tutkulu ve gelişim odaklı dünyamızın bir parçası olmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip Yetiştirilmek Üzere Dikiş Makinesi Kursiyeri arıyoruz.

*İki ay süren meslek edindirme kursları ile HUGO BOSS eğitmenleri eşliğinde dikiş makinesi eğitimi vermekteyiz; kurslarımız İŞKUR işbirliği ile düzenlenmektedir.

GENEL NİTELİKLER

* Dikiş makinesi öğrenmek ve meslek edinmek için istekli olmak,
* Vardiyalı düzende çalışmaya uyum sağlamak.

İŞ TANIMI
* Kurs sürecini tamamlayan ve konfeksiyon alanında makineciliği öğrenen adaylar farklı ürün gruplarında dikim operasyonlarında görevlendirilmektedir.

* Vardiya saatlerimiz: 06:00-14:15, 14:30-00:15

* İlgilenen adayların Salı ve Perşembe günleri 10:00-12:00 saatleri arasında gerçekleştirilen görüşmelere katılmaları rica olunur.

Görüşme Yeri: Hugo Boss Tekstil San. ve Ltd. Şti. Ege Serbest Bölgesi Gaziemir - İzmir

Önemli Not: Hugo Boss Tekstil Sanayii Limited Şirketi olarak, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırlamış olduğumuz aydınlatma metnine kvkk.info.tr / clients / hugoboss adresinden ulaşabilirsiniz.

Lütfen özgeçmişinizi yüklemeden önce Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında özel nitelikli bir kişisel veri (örneğin; ırk bilginiz, etnik kökeniniz, siyasi düşüncenizin, din bilginizin, dernek, vakıf ya da sendika üyeliğinizin, sağlık veriniz vb.) paylaşıp paylaşmadığınızı kontrol ediniz ve lütfen açık rızanız yoksa bu verileri bizlerle paylaşmayınız.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3109824


Kadın veya Erkek No: 3109824 Tam Zamanlı

Yetiştirilmek Üzere Dikiş Makinesi Kursiyeri İzmir Yetiştirilmek Üzere Dikiş Makinesi Kursiyeri Tekstil Üretim


İletişim Bilgileri

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur

Aradığınız "Yetiştirilmek Üzere Dikiş Makinesi Kursiyeri" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?